Mocná spiritualita

O tom, že jsme spirituální bytosti, není pochyb. Začínají to dokonce připouštět i vědci, kterým občas v jejich teoriích o životě něco „nesedí“.
Jednou jsem si chtěla přečíst něco o křišťálových dětech a Google mi jako první vyhodil stránky Atlantské školy. Tak jsem si přečetla o požadovaném tématu a hned i o dalších – ty stránky totiž byly informacemi přímo nabité a já je hltala jako vyprahlá zem vodu. A tím to neskončilo, přihlásila jsem se do školy na kurs Spirituální psychologie.
Úžasné téma! Úžasná lektorka Ivana mě ve svém nuselském bytě seznamovala s mou duší a ukázala mi k ní cestu. Společně jsme rozsvítily zelenou dalšímu poznávání, já absolvovala několik dalších skupinových i individuálních seminářů a četla stohy knih k tématu. Tak jako ostatní, i toto je obor, kde vzdělávání nikdy nekončí. Proto se moje knihovna rozrůstá o nové a nové tituly, mezi autory nechybí Milan Nakonečný nebo Karel Nešpor, a já řadím spirituální terapii vedle homeopatie a Reiki. Pokud si mám povídat s klientem o jeho potížích, nabídnu mu jako bonus i řešení ryze nemateriální a neenergické, tedy to, které začne vycházet z jeho nitra, které mu poskytne na cestě k uzdravení jeho duše.
Moje duše právě teď odlétla někam nad Bradavu, která mi šumí za zády, kolem zpívají ptáci a taky to vůbec není k zahození 🙂