Vyberte stránku

Byl to trochu oříšek vymyslet správně název. Jak to vlastně bylo? Kdo koho potkal? Zvolila jsem nakonec neutrální rovinu, protože jisté je vlastně jen to, že nás seznámil dr. Lebenhart. A zprostředkovatelem byl můj syn.
Vlastně si o nás můžete přečíst v doktorových povídkách. Jsme jedním z mnoha jeho případů, které přichází před vyoperováním krčních mandlí pro mnohočetné angíny a neustálé braní antibiotik.
„Jdete pozdě,“ řekl mi tehdy ve své ordinaci. Ale naštěstí se nakonec ukázalo, že jsme pozdě nepřišli. Syn dostal kuličky a kapky a poctivě zobal. A angína nás od té doby už nenavštívila…občas se vyskytne nějaké bolení v krku, ale to jsme začali celkem bravurně zvládat homeopaticky u něj i u mě – taky na to trpívám.
Díky tomuto „zázraku“ u Davídka mě začalo zajímat, co že to na té homeopatii vlastně je. Okolí tvrdí, že nic, že to nefunguje, ale co vidím já? Uzdravené dítě, které bylo předurčeno k častému pobírání ATB, později možná kortikoidů a kdo ví, čeho ještě. Začala jsem tedy hledat a narazila na stránky Homeopatické akademie. Přijímají nové studenty. No tak to zkusím!
Pár dní po podání přihlášky jsem byla evidovaná jako studentka a v září už jsem frčela na první přednášku. Zpočátku jsem byla hodně, hodně rozpačitá. Pak mě ale pan Čehovský zpoza svých lennonek začal utvrzovat v tom, že toto je ta správná cesta, kterou se mám vydat. A spolu se mnou v tom utvrdil i řadu dalších spolužáků a spolužaček, z nichž s několika jsem stále v úzkém kontaktu a s nimiž se i po skončení tříletého základního studia setkáváme dál na přednáškách zahraničních lektorů. Nebo třeba i soukromě. A vzhledem k tomu, že jsme každá z jiného kouta republiky, tvrdím, že homeopatické přátelství je jedno z nejsilnějších na světě.
Díky studiu na akademii a dalšímu nikdy nekončícímu vzdělávání jsem se tedy stala také zprostředkovatelkou homeopatických zázraků. Takových, jaký jsem měla možnost zažít i já, a které přeji všem, kdo je potřebují.
Ráda budu stát i při tom vašem.